Anahtar kelime ile SEO ‘ya yön verin

seo hizmeti fiyatı stanbul web tasarım fiyatı

Anahtar Kelime İle SEO’ya Yön Verin
SEO demek anahtar kelime demektir. Biri olmadan diğeri olmaz. Sitenizi yükseltmenizde önemli rol oynayan anahtar kelimeler, Google için büyük önem taşır. Bunun sebebi, Google’ın sitenizi, bu seçtiğiniz anahtar kelimelerle tanıyor ve kategorize ediyor olmasıdır, bu nedenle anahtar kelime tercihi yaparken stratejik davranmalısınız. Anahtar kelimenin etkisi bununla da bitmiyor tabi. Seçtiğiniz anahtar kelimeler, sitenizin tüm geleceğini etkiliyor desek yanlış olmaz. İsabetli tercih edilmiş anahtar kelimeler, SEO’nuzun tüm geleceğini belirleyecektir.

Anahtar kelime belirleme konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz, bu çok normal. Google Ads’in anahtar kelime aracını kullanarak rekabet oranınızı öğrenebilir, hangi anahtar kelimenin siteniz için daha avantajlı ve isabetli olacağına karar verebilirsiniz. Hedef kelimenizi destekleyecek anahtar kelimeler belirlemek için de Google’ın bir diğer aracı ‘Keyword Tool External’ı tercih edebilirsiniz.

Anahtar kelime tercihleriyle ilgili yakın zamanda daha detaylı makalelerle sizlerle olacağız. İstanbul SEO hizmeti ve İstanbul Web Site hizmetleri ve SEO blog yazıları için takipte kalın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir