Son dakika.., Corona gizemli FBI raporu! ‘ COVİD 19 ‘ Çin virüsü olarak anılmasına büyük tepki veren Çin !

COVİD 19 YANİ CORONA VİRÜSÜ ÖNCEDEN KEŞFEDİLİP AŞI ÜRETİLMEYE ÇALIŞILDIYSA ? VE AŞI VEYA TEDAVİ İLACI BULUNDUKTAN SONRA KASTEN YAYILDIYSA ?

CORONA VİRÜS İÇİN ÇÖZÜM !

CORONA VİRÜS İÇİN ÇÖZÜM !Bu madde biraz zorlayabilir bizi. Çünkü ya gereksiz panik yapabiliriz ya da tam tersi "Bir şey olmaz" diye geçiştirebiliriz. Dikkatli olmak gerekiyor. Doğru zamanda hastaneye gitmekten çekinmememiz lazım. #evdekal #türkiye #hayatevesığar #corona #covid_19 #coivd #korona #realestate #emlak #dsö

KÜRE Gayrimenkul paylaştı: 26 Mart 2020 Perşembe

Çin, corona virüsü salgınının politize edilmesini eleştirirken orataya çıkan bir belge dünya gündemine oturdu. ABD havaalanında SARS ve MERS virüslerinin yanı sıra ölümcül E Coli virüsünün de bulunduğu bavuluyla bir adam durdurulmuştu. Daha öncesinde 2018’in sonlarına doğru, Çin cumhuriyeti ilk COVİD 19 corona virüsü vakalarının ARTIŞ GÖSTERMEYE BAŞLAMASINDA TAM on iki ay önce İÇERSİNDE SARS ve MERS virüslerinin örneklerini bulunduran Çinli bir bilim insanı ABD gümrük çalışanları sayesinde yakalanmıştı.

İlginç olan ise bu durum karşısında FBI durum ile ilgili ayrıntılı bilgi verilmesini veya Çin halk cumhuriyeti vatandaşı bilim adamının kimliğini deşifre etmeyi tamamen reddetti. Bazı uzmanlar ise Bu virüsün kasıtlı olarak bulaştırıldığını düşünmekte fakat bazı uzmanlarda “COVİD 19 virüsünün insan yaşamına, görev araştırması yapan bir laboratuvar teknikerinin yanlışlıkla veya kaza ile enfeksiyon bulaştırması veya laboratuvardaki numune bulguların incelmesini yaparken hatası kaynaklı bulaşma olasılığının düşük” olduğunu belirtti.

FAKAT AKILLARDA BİR SORU ? !! BELGELERE VE 2015 YILINDA ÇIKAN ÇİN ARAŞTIRMA BELGESELLERİNİ İNCELEDİĞİMİZDE DAHA ÖNCE BİR İNCELME YAPILMIŞ VE COVİD 19 YANİ CORONA VİRÜSÜ ÖNCEDEN KEŞFEDİLİP AŞI ÜRETİLMEYE ÇALIŞILDIYSA ? VE AŞI VEYA TEDAVİ İLACI BULUNDUKTAN SONRA KASTEN YAYILDIYSA ?

SONUÇTA BİR ÜRETİM ESERİ OLMAYAN DOĞAL BİR VİRÜS FAKAT BU VİRÜSÜN AŞISI BULUNUP SONRA KASTEN YAYILMIŞ OLABİLİR Mİ BU TEORİLER İÇİN CEVAPLAR ARANIYOR..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir